komoda pod telewizor
  • komoda pod telewizor

KOMODA POD TELEWIZOR - ANET

3 400,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KOMODA POD TELEWIZOR - ANET

KOMODA POD TELEWIZOR - ANET

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Bardzo często, zwłaszcza jeśli mamy duży salon lub potrzebujemy kompleksowych rozwiązań, chcemy, aby w tym pomieszczeniu znalazł się większy mebel na lub pod telewizor. Taki wybór po pierwsze - pozwala nawet w dużym pomieszczeniu wprowadzić jeszcze większe ciepło, skupienie i przytulność. Po drugie - da gwarancję schowania wszystkich rzeczy, które dotychczas wędrowały bez swojego miejsca po całym salonie, powodując bałagan. W obu przypadkach pomoże zaspokoić nasze potrzeby jeden mebel. Jest nim komoda, szafka pod telewizor. Komoda RTV, którą pokochamy i stwierdzimy, że nie wyobrażamy sobie bez niej naszego salonu lub pokoju dziennego.

W czym tkwi urok komody pod telewizor Anet? Przede wszystkim w jej nowoczesnym wyglądzie. Pomimo tego, że jest inspirowana stylem klasycznym, to posiada w sobie elementy nowoczesne i niezwykle designerskie. Stoi na krótkich prostych nogach. Ma proste, linijne rzeźbienia na drzwiczkach. Jej blat nie odstaje ani trochę od mebla, co z pewnością jest niecodziennym zabiegiem projektanckim. Te wszystkie cechy sprawiają, że mamy do czynienia z meblem przemyślanym, ale i mającym ciekawą formę. Przesuwne drzwiczki są dowodem na to, że oprócz tego wszystkiego, to naprawdę mebel na miarę XXI wieku - nowoczesny, wielofunkcyjny i wykonany z wyobraźnią. Czym jeszcze zaskoczy ta duża komoda pod telewizor?

Oczywiście pojemnością. Jej długość oraz pojemność zapewnia przechowywanie wszystkich rzeczy, które do tej pory nie miały swojego właściwego miejsca i wędrowały po salonie. Komoda pod telewizor to nie tylko miejsce na sprzęt, ale również na płyty DVD, gry i książki. Blat daje dużo przestrzeni na wszelkie elementy dekoracyjne. Jest otwarta na wszystkie nasze pomysły i przede wszystkim uniwersalna, jeśli chodzi o całą aranżację salonu. Będzie współgrać z ciemniejszymi pomieszczeniami, jak i tymi całkowicie białymi.

Długa, pojemna i przede wszystkim niezwykle designerska -  taka właśnie jest komoda pod telewizor Anet.


Wymiary komody:

Szerokość: 200 cm
Wysokość: 50 cm
Głębokość: 50 cm


Dostępne kolory: biały, szary i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Możliwość wykonania mebla na wymiar.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti