BIAŁA SZAFA FRANIA

3 809,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA SZAFA FRANIA

BIAŁA SZAFA FRANIA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pojemna, biała szafa Frania to energia, niesamowity design i prekursorstwo w dziedzinie mebli. Stworzyliśmy taką szafę, która dzięki swojemu wyglądowi będzie pasować zarówno do pokoju dziecięcego, młodzieżowego, jak i sypialni lub garderoby dorosłych. Bez względu na to, w jakich warunkach się znajdzie – ona nie tylko się dopasuje, ale wprowadzi wiele dobrych rzeczy. Zarówno tych pod względem organizacyjnym, jak i designerskim.

Bardzo często zastanawiamy się, czy duża szafa, aby na pewno jest dobrym rozwiązaniem. Szczególnie takie myśli pojawiają się, kiedy mamy mało miejsca. Jedna, pojemna, biała szafa jest w stanie przekonać nas do postawienia na kreatywność i zaufania swojej intuicji. Frania to taka szafa, która swoje zadanie spełni nawet w mniejszych aranżacjach. Pomoże w zachowaniu ładu, porządku i przede wszystkim da miejsce na wiele rzeczy, nie tylko na nasze ubrania. Dzięki jej designerskiej formie, niezwykłej harmonii i bieli – nie obciąży żadnego pomieszczenia. Wręcz przeciwnie – rozweseli je, wprowadzi pozytywną energię i wniesie na nowy poziom przytulności i luksusu.

Konstrukcja Frani  – szafy do zadań specjalnych, odpowiada na potrzeby szczególnie tych, którzy mają bardzo dużo ubrań, dodatków itp. Łącznie aż pięć szuflad, które pomieszczą nie tylko bieliznę, ale i inne rzeczy. Dla wszystkich, którzy uwielbiają mieć wszystko poukładane, szuflady pomogą w organizacji i podzieleniu rodzajów bielizny na poszczególne miejsca. Środkowe półki możemy zagospodarować na różne sposoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie na nich widniały elementy dekoracyjne. Szafa Frania ma dwa drążki. Dzięki nim mamy dużo miejsca na powieszenie koszul i marynarek. Drążki skrywają się za drzwiami, po obu stronach.

Frania ma przepiękne zwieńczenie,a stoi na klasycznej, gustownej podstawie. Jest całkowicie gładka, a jej luksusowy wygląd podkreślają niecodzienne uchwyty w ciemnym kolorze.


Wymiary:

Szerokość: 150 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 200 cm

W ofercie posiadamy również do wyboru inne bryły tego systemu.


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Dostępne kolory: biały, szary, ecru.
Materiał : drewno + mdf.
Dostępne kolory: biały, szary, ecru.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl
Nowy produkt