BIAŁA WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA

3 862,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA

BIAŁA WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Witryna do jadalni to jeden z najczęściej wybieranych mebli. Dlaczego? Ponieważ z witryną czujemy się bezpiecznie. Mamy pewność, że część jadalniana będzie harmonijna i zapanuje w niej ład oraz porządek. To bardzo przydatny mebel, który pomoże nam znaleźć miejsce na kubki, filiżanki, talerze i wszystkie inne niezbędne rzeczy, które powinniśmy mieć zawsze pod ręką w tym miejscu. Fryderyka - biała witryna do jadalni nie tylko pomoże nam w przechowywaniu, ale również wniesie do naszej jadalni przytulność, ciepła i poczucia bezpieczeństwa.

Drugim, bardzo ważnym powodem, dla którego decydujemy się na witryny do jadalni, jest ich moc dopełniania całości. Czasami stół i krzesła nie wystarczają, aby dobrze i ze smakiem oddzielić część jadalnianą. Tutaj na pomoc przychodzą właśnie witryny. W bardzo delikatny sposób wyznaczają miejsce, w którym spędza się czas przy stole. Fryderyka nie tylko pomoże oddzielić przestrzeń, ale także zrobi to w gustownym stylu. Ponadto, wniesie nasze mieszkanie na nowy poziom przytulności. Nie istnieje bardziej wykwintny mebel, niż witryna, która wydobędzie piękno ze wszystkiego, co znajdzie się za szkłem jej frontów. Coraz częściej doceniamy takie rozwiązania, a projektanci mebli spełniają wszystkie oczekiwania swoich klientów.

Fryderyka posiada pojemną szafkę w dolnej części. Możemy w niej umieścić serwetki, obrusy i wszystko, co chcielibyśmy schować. Górna część to białe półki, które chroni szkło. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że nasze rzeczy będą chronione przed kurzem. Zmieszczą się na nich nie tylko talerze oraz niezbędne jadalniane rzeczy, ale także elementy dekoracyjne. W ten sposób uzyskamy całkowicie designerski wygląd całej jadalni.


Wymiary:

Szerokość: 100 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 220 cm

W ofercie posiadamy wiele innych brył tego systemu do wyboru.


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf.
Dostępne kolory: biały i ecru.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti