BIAŁA WITRYNA DO SALONU SOFIA

3 036,00 zł
Ilość

Biała witryna do salonu Sofia to połączenie stylu angielskiego z glamour. Chcieliśmy stworzyć mebel, który będzie jasny, pojemny, ale i niezwykle gustowny. Połączyliśmy wyobraźnię, szacunek do klasyki z technologią i nowoczesnością. Tak oto powstała Sofia - wyjątkowa witryna do salonu, w której nie da się nie zakochać. Jej luksusowa forma, rzeźbienia oraz wyszukane uchwyty łączą się w jedną, designerską całość i tworzą ponadczasowy mebel. Dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowego mebla do salonu, Sofia jest najlepszym wyborem.

W urządzaniu mieszkań i domów czujemy się coraz pewniej. Wiemy, czego chcemy i szukamy rozwiązań, które całkowicie są zgodne z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Coraz większą popularnością cieszą się witryny do salonu. Komody, szafki RTV nie zawsze są w stanie zapełnić całe pomieszczenie tak, aby były przytulne i całkowicie zaaranżowane. To właśnie w odpowiedzi na potrzebę przytulności i ciepła rodzinnego, witryny wracają… na salony. Oprócz tego, że sprawdzają się jako dopełnienie, są niezwykle potrzebne jako dodatkowe miejsce na elementy dekoracyjne i pamiątki rodzinne. To właśnie w luksusowych, szklanych witrynach przepięknie prezentują się wazy, książki, dyplomy i porcelana. Witryna Sofia daje dodatkową skrytkę w postaci pojemnej szuflady na rzadziej używane rzeczy, które mogą zburzyć harmonię.

Sofia - biała, ekskluzywna witryna wniesie do salonu nowy wymiar piękna, ciepła i spokoju. Swoim wyglądem podkreśli gustowne upodobania użytkowników. Zaprojektowana z myślą o ponadczasowości, wykonana z niezwykłą starannością. Z pewnością jest zakupem na długie lata. Pasuje do większości stylów aranżacyjnych, ale warto podkreślić, że jest rozwiązaniem o niecodziennej, wyjątkowej urodzie, dlatego stanie się numerem jeden wśród pozostałych mebli.


Wymiary białej witryny sofia:

Szerokość: 100 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 220 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Materiał: drewno + płyta mdf.
Dostępne kolory: biały, szary i ecru.


Mebel dostarczany jest w całości, w 2 paczkach, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt