BIAŁA WITRYNA LIV

2 655,00 zł
Ilość

Liv to szklana, biała witryna do salonu, która sama w sobie jest elementem dekoracyjnym. Dzięki niej nasz salon zyska zupełnie nowy wymiar komfortu oraz stanie się jeszcze przytulniejszy. Jest to rozwiązanie zaprojektowane na miarę współczesnych potrzeb, niezwykle designerskie i gustowne.

Witryny do pokoju - jakie powinny być? Przede wszystkim muszą nam się podobać. To takie meble, które mogą dopełnić nasz aranżacyjny charakter i sprawić, że całe wnętrze stanie się jednym, przemyślanym projektem. Liv to witryna, która została stworzona po to, aby cieszyć i codziennie dostarczać domownikom pozytywnych uczuć. Ma w sobie niezwykły urok, jest pojemna i wykwintna. Otwarta na nasze propozycje. Wyobraźmy sobie, że stoi na tle ciemnych ścian. Wystarczy, że postawimy w środku i na niej, ciemne elementy dekoracyjne, a wszystko będzie do siebie pasować. W momencie, kiedy mamy jasne meble i ściany, ona pozwoli nam przełamać to wszystko za pomocą dodatków. W takim przypadku możemy całkowicie postawić na kolor, mocne wzornictwo i nieszablonowe formy. Książki, kosze, pamiątki z podróży.

Liv, biała, szklana witryna do pokoju nie jest wysoka, a formą przypomina komodę. Dzięki temu mamy jeszcze dodatkowy blat do zagospodarowania. Stoi na klasycznej podstawie, która zapewnia stabilność konstrukcji. Wyżej mamy oszklone drzwi, które pięknie podkreślą styl dodatków. Delikatne, małe uchwyty zamontowane do drzwiczek nie zaburzają harmonii całego mebla.

Dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnej, ale niezwykle gustownej witryny do pokoju, Liv okaże się najlepszym rozwiązaniem. Wykonana z najlepszych materiałów, będzie służyła przez lata i podążała za nowymi aranżacyjnymi trendami.
Wymiary witryny:

Szerokość: 150 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 90 cm
Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf
Dostępne kolory witryny: biały i ecru.
Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl
Nowy produkt