BIAŁA WITRYNA ROMA

4 011,00 zł
Ilość

Przy urządzaniu mieszkania i domu kierujemy się komfortem. Meble wybieramy z myślą o ich funkcjonalności. Kiedy chcemy jednak znaleźć taki mebel, który jest gustowny i stylowy, a zarazem pojemny i z potencjałem, pojawiają się... schody. Duże meble czasami mogą wydawać się przytłaczające. Boimy się, że zabiorą zbyt dużo miejsca, a z drugiej strony patrzymy na gabaryty i wiemy, że one pomieszczą nasze rzeczy i dekoracje. Rozumiemy całkowicie obawy i potrzeby naszych klientów. W odpowiedzi na to wszystko zaprojektowaliśmy Romę. Roma to duża, pojemna witryna do salonu, która, dzięki swojemu wyglądowi, wydaje się lekka i harmonijna. To właśnie taki mebel, który zmieści wszystko i jednocześnie sam w sobie będzie aranżacyjnym dopełnieniem. Jednym zdaniem - może okazać się idealnym rozwiązaniem dla wielu mieszkań i domów.

Roma jest przede wszystkim pojemna. Przyda się szczególnie wtedy, kiedy mamy wiele rzeczy, a cały czas brakuje na nie miejsca. To właśnie w jej szafkach i szufladach znajdziemy schronienie, aby w naszym salonie zapanował ład i porządek. Ciemne, zdobione uchwyty to element dekoracyjny, który powoduje, że witryna do salonu wydaje się jeszcze bardziej charakterna.

Największa jednak uwaga skupia się na przepięknej i gustownej górze. Pojemne, długie półki, które chowają się za szkłem, oraz wrażenie, że znajdują się za ramą, to największy atut tego mebla. Wszystko, co postawimy na półkach, będzie wykwintnie uwydatnione i jeszcze piękniejsze. To właśnie w tym miejscu mamy całkowitą swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni. Wazony, świeczniki, pamiątki rodzinne? Półki są otwarte na nasze propozycje i gwarantują, że wszystko, co się na nich znajdzie, będzie gustownie uwydatnione.

Klasyczna podstawa, rzeźbienia i przepiękne zwieńczenia czynią Romę naprawdę wykwintnym meblem, który nie tylko zapełni wolne miejsce i da dużo przestrzeni, ale przede wszystkim nada salonowi charakteru, podwyższy jego standard i wprowadzi ciepło.


Wymiary:

Szerokość: 150 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 220 cm

W ofercie posiadamy wiele innych brył tego systemu do wyboru.


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.
Dostępne kolory: biały, szary i ecru.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Witryna przesyłana jest w 2 paczkach: osobno dół i góra.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt