BIAŁA WITRYNA W STYLU WIKTORIAŃSKIM SOFI 4D.W.

8 501,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA WITRYNA W STYLU WIKTORIAŃSKIM SOFI 4D.W.

BIAŁA WITRYNA W STYLU WIKTORIAŃSKIM SOFI 4D.W.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Nowoczesny styl wiktoriański przygotował dla projektantów sporo wyzwań. Wielu miłośników tego pałacowego, luksusowego stylu chciało, aby meble projektowane były z lekkością. O ile styl wiktoriański kojarzy się z przesadnym wręcz przepychem, to wystarczy odrobina kreatywności, aby ten przepych zniknął z mieszkań i domów, a w zamian za niego powstała luksusowa przestrzeń z zachowaniem wiktoriańskich zamysłów i konstrukcji. Dzisiaj, jeśli mamy do czynienia z tym nurtem w nowoczesnych domach, widzimy, że dało się to (z wielkim powodzeniem) osiągnąć. Szklane witryny w stylu wiktoriańskim są na to dowodem.

Szklana witryna Sofi wygląda jak okno z widokiem na… dekoracje podkreślające cały charakter wnętrza, ale nie tylko. Postawiona w jadalni będzie prezentowała się pięknie jako szczególnie wykwintne miejsce dla naszych talerzy, porcelany i zastaw do stołu. To właśnie na jej półkach w szczególności uwydatni się nasza najlepsza kolekcja filiżanek. Kiedy postawimy ją w salonie, zyskamy gustowny mebel na naszą kolekcję książek, dekoracje w postaci waz, a także pamiątek rodzinnych. To, jak zagospodarujemy  liczne półki, zależy tylko od naszych potrzeb i inwencji twórczej.

Witryna Sofi jest na pewno niecodziennym meblem, co w szczególności spodoba się miłośnikom nieszablonowych, wnętrzarskich rozwiązań. Dzięki temu jest to rozwiązanie z niezwykłym potencjałem zarówno pod względem dekoracyjnym, jak i pojemnościowym. Biały kolor szklanej witryny odpowiada za to, że będzie ona pasować do każdej przestrzeni i różnych mebli. Kiedy przy urządzaniu kierujemy się starodawnym stylem wiktoriańskim, ta witryna może dostać szansę na gustowne przełamanie całej aranżacji i stać się synonimem nowoczesnego odzwierciedlenia tego pałacowego nurtu.


Wymiary:

Szerokość: 200 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 220 cm

W ofercie posiadamy również do wyboru inne bryły tego systemu.


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti