BIAŁA WITRYNA Z PRZESUWNYMI FRONTAMI AGATA 3D

7 130,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA WITRYNA Z PRZESUWNYMI FRONTAMI AGATA 3D

BIAŁA WITRYNA Z PRZESUWNYMI FRONTAMI AGATA 3D

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Biała witryna do salonu Agata to luksusowy mebel, który podniesie gustowny wyraz całej aranżacji. Witryna stanie się dopełnieniem całego stylu panującego w pomieszczeniu. Dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, Agata to najlepszy wybór.

Szklana, duża witryna to nie tylko gwarancja ekskluzywnego wyglądu salonu, ale również pewność, że wszystkie nasze rzeczy znajdą się na odpowiednim miejscu. A miejsca, jak widać, nie zabraknie. Witryna jest na tyle pojemna, że bez problemu pomieścimy pamiątki rodzinne, statuetki, dyplomy i ozdoby, a także schowamy wszystkie bibeloty, które burzą harmonię całego wnętrza. Na górze szklana witryna (gablota) na wszystko to, co chcemy uwydatnić, a na dole komoda, do której możemy schować koce, a nawet, w przypadku braku miejsca - ubrania. To ponadczasowe rozwiązanie wielu mieszkań i domów, w których domownicy cenią sobie ład i porządek. Nowoczesna witryna to nie tylko pojemność, ale również luksusowy wygląd. Przyjrzyjmy się bliżej Agacie.

Komoda i witryna stoją na klasycznej podstawie, która odpowiedzialna jest za trwałość całej konstrukcji. Komoda składa się z dwóch pojemnych szafek i czterech szuflad. Delikatne zwieńczenia podkreślają gustowny charakter mebla. Uchwyty w ciemnych kolorach ożywiają cały mebel. Szklana witryna z półkami prezentuje się okazale i co najważniejsze - jest idealnym miejscem do zagospodarowania wedle naszego gustu. Książki, puchary, pamiątki rodzinne? A może elementy dekoracyjne? Na wszystko znajdzie się miejsce. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala nam w pełni spersonalizować nie tylko mebel, ale i cały salon. Przesuwne drzwiczki to nowoczesnych zabieg ułatwiający zamykanie i otwieranie.

Od tej białej witryny do salonu bije harmonia i ciepło. Z pewnością zwrócą na nią szczególną uwagę ci, którzy podczas urządzania pokoju dziennego kierują się ciepłem rodzinnym, ale i wygodą w użytkowaniu. Gabaryty i wielkość mebla jest idealna do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Największą zaletą wszystkich witryn jest to, że pięknie dopełniają całość, a niczego nie narzucają. Służą przestrzenią dla naszych rzeczy, jednocześnie nie zabierając dużo przestrzeni metrażowej. Agata -  witryna, która spełni oczekiwania wszystkich.


Wymiary:

Szerokość: 210 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf
Dostępne kolory: biały i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti