9u
  •    9u

BIAŁA WITRYNA Z WIKLINOWYMI KOSZAMI LARISA 2D.

4 073,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA WITRYNA Z WIKLINOWYMI KOSZAMI LARISA 2D.

BIAŁA WITRYNA Z WIKLINOWYMI KOSZAMI LARISA 2D.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Coraz częściej zamiast bufetu, a także kredensu, do pomieszczeń wybiera się witrynę. Witryna to bardzo uniwersalny mebel, który pasuje do jadalni, pokoju, a także holu. Swoim wyglądem różni się od pospolitych kredensów, co jest bardzo doceniane. Jedna, dobrze i z pomysłem wykonana witryna może okazać się najlepszym aranżacyjnym i organizacyjnym rozwiązaniem. Biała witryna Larisa oczaruje swoją ciepłą aurą, pojemnością i tym, że daje niezliczoną możliwość zaaranżowania jej półek.

Dla wszystkich, którzy szukają mebla, który ukryje rzeczy i będzie oferował miejsce na elementy dekoracyjne, nasza propozycja będzie interesująca. Larisa to kompleksowa witryna z wielkim potencjałem. Wniesie do jadalni i pokoju dziennego wiele ciepła, ale również luksusu. To taki mebel, który podwyższa standard całej aranżacji. Poza tym jest niezwykle pojemna. Dzięki tej pojemności w naszym mieszkaniu zapanuje ład i porządek. Wszystko przez to, że wszelkie rzadko używane rzeczy będą mogły znaleźć schronienie w koszykach wiklinowych i szafce. Duża witryna oferuje miejsce na przeróżne dekoracje. Szkło wydobędzie z nich piękno i zapewnia, że nie osadzi się na nich kurz.

Biały kolor witryny wpasuje się w pomieszczenia prowansalskie, skandynawskie, a także angielskie i klasyczne. Witryna Larisa będzie pasowała wszędzie, gdzie na pierwszym miejscu stawia się harmonię i wykwintność. Niezależnie od tego, czy będzie stała na tle ciemnych, czy jasnych ścian. To bardzo uniwersalny pod względem wyglądu i koloru mebel. Wiklinowe koszyczki kojarzą się z ciepłem rodzinnym oraz sielskością.


Wymiary:

Szerokość: 110 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 200cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.
Dostępne kolory: biały i ecru.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti