WITRYNA BUFET W STYLU SKANDYNAWSKIM FRANEK

2 714,00 zł
Ilość

Nowoczesne witryny do pokoju cieszą się coraz większą popularnością. Można je postawić wszędzie, gdzie tylko chcemy, a one będą pasować zawsze. Nasza kolejna propozycja do skandynawska witryna Franek, która jest niezwykle pojemna, awangardowa i piękna.

Biała witryna Franek to rozwiązanie na miarę współczesnych potrzeb. Sprawdzi się jako schowek na nasze bibeloty, ale będzie również przepięknym ozdobnym meblem, który zapełni pustą przestrzeń w domu. Co najważniejsze - da miejsce na wszelkiego typu derogacje, pudełka, książki i wiele, wiele innych rzeczy. Wkomponuje się w inne meble i będzie dopełniać całą aranżację. Niezależnie, czy będzie otoczona szarościami, bielą, czy mocnymi akcentami. Styl skandynawski jest otwarty na wszystkie propozycje i rozświetla optycznie każde, nawet najmniejsze pomieszczenie. Przyjrzyjmy się bliżej Frankowi.

Franek to witryna stojąca na klasycznej podstawie. Jest ona gwarancją stabilności całej konstrukcji, ale i samym w sobie elementem dekoracyjnym. Pasuje do rzeźbionych, górnych zwieńczeń. Długa i wysoka półka pozostawia przestrzeń na naszą inwencję twórczą i potrzeby. Dwie oszklone, symetryczne szafki kryją za sobą półeczki na najdrobniejsze rzeczy. Dolne dwie szuflady zmieszczą bibeloty i podręczne rzeczy, natomiast górne półki to miejsce na książki, wazony z kwiatami i wszystko, co tylko chcemy.

Idealna wysokość mebla gwarantuje, że na samej górze możemy postawić jeszcze dodatkowe ozdoby, np. zdjęcia lub obrazy. Biały kolor podkreśli i wyodrębni wszystko, co zamieścimy na tej witrynie. Przyjazna w odbiorze, nowoczesna witryna do pokoju to obowiązkowy element każdej aranżacji, w której zależy nam na przytulności i przestrzeni dla naszych ozdób. Pozwoli spersonalizować i podkreślić styl oraz charakter domowników.


Wymiary:

Szerokość: 150 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 167 cm

W ofercie posiadamy również do wyboru inne bryły tego systemu.


Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt