WITRYNA PRZESZKLONA - SOFI 2M.

2 654,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
WITRYNA PRZESZKLONA - SOFI 2M.

WITRYNA PRZESZKLONA - SOFI 2M.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Tak właśnie wygląda minimalizm w luksusowym wydaniu. Przeszklona witryna Sofi to idealny wybór dla wszystkich, którzy w tak prostych rozwiązaniach dostrzegają wielki potencjał. Potencjał pod każdym względem. Witryny do salonu wcale nie muszą być duże. Nasz projekt skierowany jest dla wszystkich, którzy cenią sobie powiedzenie: „Im mniej, tym lepiej”.

Tak naprawdę oszklona witryna w minimalistycznym stylu Sofi skrywa w sobie ciepło, harmonię i z pewnością jest nowoczesnym, designerskim meblem. Pomimo tego, że bije od niej świeżość, pasuje również do salonów urządzonych w stylu art deco, vintage, a także kolonialnych. Warto wspomnieć o tym, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagościła w naszej sypialni. Jej wymiary idealnie pasują do mniejszych pomieszczeń. Wszystko zależy od tego, co umieścimy na jej półkach oraz blacie. Mogą to być stare książki, nowoczesne wazy, a także pamiątki rodzinne. To, na jaki kolor postawimy, będzie miało ogromny wpływ na odbiór całego mebla. Potencjał tej witryny tkwi w tym, że jest całkowicie otwarta na nasze propozycje i upodobania. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Przeszklona witryna wygląda jak okno. Mieniące się szkło oraz krzyżowa forma drzwiczek kojarzy się z przepięknym widokiem. Szkło ma za zadanie nie tylko uwydatnić piękno rzeczy położonych na półkach, ale również będzie chroniło przed osadzaniem się kurzu i niszczeniem naszych dekoracji. Dwa minimalistyczne, czarne uchwyty drzwiczek podkreślają cały charakter mebla.

Wszyscy, którzy cenią sobie rozwiązania na miarę XXI wieku, z duszą i designem, będą oczarowani witryną Sofi.


Wymiary przeszklonej witryny Sofi:

Szerokość: 120 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 85 cm

W ofercie posiadamy również do wyboru inne bryły tego systemu.


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
koszt dostarczenia samochodem firmowym - 150 zł


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@meblarnia.com.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti