CZARNA BIBLIOTECZKA NORDICANA 4D.

6 754,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
CZARNA BIBLIOTECZKA NORDICANA 4D.

CZARNA BIBLIOTECZKA NORDICANA 4D.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Czarna, otwarta biblioteczka z kolekcji Nordicana to inspiracja stylem skandynawskim i angielskim. Została zaprojektowana z myślą o molach książkowych i osobach, które mają naprawdę duże oczekiwania względem funkcjonalności. Składa się z dwóch części, dzięki czemu każdy przedmiot będzie miał swoje należne miejsce.

Co takiego mają w sobie czarne meble? Są bardzo wyraziste, kojarzą się z luksusem i dobrym gustem. Tak naprawdę współpracują ze wszystkimi barwami aranżacyjnymi, jednocześnie wyznaczając styl. Ta biblioteczka jest synonimem bezsprzecznej, niewymuszonej elegancji. Będzie ozdabiać każdy salon, każdy kącik literacki i spełni się jako najważniejszy mebel w domowym biurze. Jej przeznaczenie jest jasne: ma zdobić, wzbogacać i oferować maksimum przestrzeni dla wszelkich rzeczy, nie tylko książek i czasopism.

To właśnie dlatego dolna część składa się z dwóch szafek. Ich wnętrze będzie służyć przechowywaniu wszystkiego, co do tej pory nie miało swojego miejsca. Górna część sprzyja naszym wizjom artystycznym. Niezależnie, co na niej umieścimy, wszystko na czarnym tle będzie wydawało się piękniejsze i bogatsze. Porcelana, którą kochamy? A może trofea, z których jesteśmy dumni? Zbiór najcenniejszych kolekcji książek i ponadczasowych czasopism? Pozwólmy na to, aby te półki opowiadały naszą życiową historię i pokazywały nasz charakter. W ten sposób całe wnętrze będzie emanować pozytywną siłą.

Biblioteczka w kolorze czarnym jest okazała, lecz prosta w formie. Taki zabieg estetyczny sprawia, że nie przytłacza i nie wprowadza zamętu do aranżacji. Wyważenie, klarowność i dobry smak odzwierciedli się w postaci stylowego, oryginalnego wnętrza. Warto wspomnieć o tym, że czerń jest kolorem pewnym pod względem trendów. Coraz częściej gości w domach i nic nie przewiduje, że kiedykolwiek to się zmieni.

Czarna biblioteczka Nordicana ma wiele zalet, ale musimy wspomnieć również o korzyściach, które ze sobą niosą. To bardzo trwały mebel o wysublimowanym charakterze, który sprawi, że poczujemy się bardziej przytulnie w swoim domu i mieszkaniu.


Wymiary:

Szerokość: 160 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 220 cm


Dostępne kolory: biały, ecru i szary.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczania mebla samochodem firmowym- 150,00 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti