KREDENS NORDICANA 2SZ.4D.

5 164,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KREDENS NORDICANA 2SZ.4D.

KREDENS NORDICANA 2SZ.4D.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kredens z nowej kolekcji Nordicana to propozycja dla wszystkich, którzy dążą do uzyskania przytulnego, lecz stylowego wnętrza. To kredens stworzony z myślą o tych, którzy doceniają pamiątki rodzinne, książki i szukają dla nich odpowiedniego miejsca. Kredensy cieszą się dużą popularnością, ale ten jest z całą pewnością wyjątkowy.

Górna część składa się z przeszklonej witryny. Duża ilość półek pozwoli poukładać pamiątki, książki i dekoracje wedle kolejności. Tutaj mamy naprawdę dużo możliwości, jeśli chodzi o zagospodarowanie. Tylko od nas zależy, co będzie dla nas najważniejsze i najcenniejsze. Górną część od dolnej rozdziela zwieńczony rzeźbieniami środek. Dół składa się z dwóch szuflad i dwóch pojemnych szafek. To właśnie w ich wnętrzu schowamy wszystko to, czego nie chcemy pokazywać. To idealne miejsce na dokumenty, kable, bibeloty.

Musimy wiedzieć, że ten biały, przeszklony kredens nada się do salonu, jak i domowego gabinetu. Będzie idealny wszędzie tam, gdzie pragniemy wprowadzić więcej przytulności i funkcjonalności. Jasny przekaz płynący od tego mebla wzbogaci każdą przestrzeń. Wyważone proporcje zagwarantują brak poczucia przepychu. To szczególnie ważne, kiedy nasze gniazdo domowe traktujemy jako odskocznie od szybkiego tempa życia, pracy i konsumpcjonizmu.

Przy takim kredensie warto postawić ulubiony, wygodny fotel. W ten sposób stworzymy odrębną przestrzeń, w której dominuje spokój i poczucie bezpieczeństwa. Każdy będzie mógł usiąść i odprężyć się, zapominając o otaczającym go świecie. Taki zabieg odwróci ze skutkiem uwagę od telewizora. Kiedy zastanawiamy się, czy wpasuje się do istniejącego już stylu aranżacyjnego, musimy wiedzieć, że kredens Nordicana komponuje się szczególnie pięknie wśród klasyki, Skandynawii i słonecznego stylu prowansalskiego.

Masywny mebel o wielu twarzach i wielu funkcjach. Solidny, rzetelnie wykonany, będzie z właścicielami przez wiele lat. Kiedy kupno mebla traktujemy jak inwestycję, to naprawdę dobra propozycja, na której się nie zawiedziemy.


Wymiary:

Szerokość: 160 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm


Dostępne kolory: ecru i szary.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczania mebla samochodem firmowym- 150,00 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl