BIAŁA BIBLIOTECZKA NORDICANA.4D.

6 170,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA BIBLIOTECZKA NORDICANA.4D.

BIAŁA BIBLIOTECZKA NORDICANA.4D.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Tradycja czy nowoczesność? Czym kierujemy się przy urządzaniu wymarzonego domu i mieszkania? Niezależnie, czy kierujemy się ku przytulności i opanowanym nieładzie, czy też lekkiej surowości dodającej klasy i wyrazu. Każda przestrzeń zasługuje na biblioteczkę. Biblioteczka z kolekcji Nordicana łączy zarówno tradycję, jak i nowoczesność, dlatego daje królestwo możliwości względem jej adaptacji.

Ta biała biblioteczka pozwoli na stworzenie miejsca, w którym nie ma mowy o miejskiej dżungli czy też obowiązkach. Zagości w mieszkaniach, w których domownicy po przekroczeniu progu pragną spokoju, relaksu i odprężenia. Każda książka zawierająca najpiękniejsze inspiracje będzie pod ręką. Udekorujmy to wszystko dodatkowo przedmiotami, które dodają nam sił i wywołują pozytywne emocje, a stworzymy kącik pełen spokoju i harmonii.

Biblioteczka Nordicana składa się z dwóch części. Pojemne, otwarte półki opierają się o konstrukcje dwóch szafek. W ten sposób mebel daje jeszcze więcej możliwości i pozwala na schowanie np. dokumentów czy też segregatorów, rachunków. Góra to nic innego jak miejsce na naszą kolekcję książek, historycznych czasopism i oczywiście elementów ozdobnych. Nasza wyobraźnia poprowadzi nas i dzięki niej stworzymy bardzo osobiste miejsce pełne zaskakujących rzeczy.

Kiedy ustawimy ją w salonie, będzie zbierać komplementy od gości, a domowników codziennie cieszyć. Zostawiając przy niej fotel, oddzielimy strefę TV od wyciszenia. Biblioteczka ta wpasuje się również w domowe gabinety i wzbogaci ich standard.

Pomimo tego, że konstrukcja jest dość prosta, całość oprawiona jest w niesamowity luksus. Wszystko za sprawą detali, które cieszą wzrok wymagających. Chodzi oczywiście o fronty szafek i bogate, własnoręcznie rzeźbione zwieńczenia. Wykonanie nie pozostawia złudzeń, że to mebel o ponadprzeciętnej urodzie i bezsprzecznie mistrzowskim wykonaniu.

Dla wygody domowników biała biblioteczka dostarczana jest w całości. Pozwala to zaoszczędzić czas, ale też minimalizuje do zera ryzyko złego złożenia.


Wymiary:

Szerokość: 160 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 220 cm


Dostępne kolory: biały, ecru i szary.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczania mebla samochodem firmowym- 150,00 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti