BIAŁA KOMODA NORDICANA 2D.7SZ.

3 240,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA KOMODA NORDICANA 2D.7SZ.

BIAŁA KOMODA NORDICANA 2D.7SZ.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Biała, stylowa komoda z kolekcji Nordicana to propozycja dla tych, którzy uwielbiają meble z klasą, niezwykle użyteczne.

Rozbudowana na tyle, aby każda rzecz, na którą dotychczas brakowało miejsca, wreszcie je znalazła. Spokojna, harmonijna w odbiorze, aby nie przeciążać pięknych wnętrz. Poznajmy komodę, która inspirowana była nie tylko stylem skandynawskim i angielskim, lecz przede wszystkim wszelkimi potrzebami domowników.

Szczupła sylwetka, zgrabna forma, a jednak mnóstwo możliwości przechowywania. Spójrzmy na całą budowę tej niezwykłej komody. Drzwi szafki posiadają ciekawe, rzeźbione fronty. Pomiędzy nimi znajdują się liczne szuflady wzbogacone o czarne, poziome uchwyty. Nim jeszcze przejdziemy do blatu, zobaczymy kolejne, tym razem jednak większe, pojemne szuflady. To łącznie aż siedem wysuwanych schowków. Blat jest pięknie wykończony, co jeszcze bardziej decyduje o wysublimowanym charakterze meble.

Biała komoda z kolekcji Nordicana może stać w salonie. Kiedy czujemy, że pomimo inteligentnego zagospodarowania przestrzeni, wciąż brakuje spójnego elementu, to właśnie właściwa propozycja. Niesamowicie scali całą aranżację, bez względu na to, do jakiego efektu dążymy. Może to być strefa relaksu rodem ze Skandynawii, ale może to być także angielska przytulność połączona z bogatymi rozwiązaniami.

A co powiemy na taki okazały, charakterny, lecz niezwykle lekki w odbiorze mebel w naszej jadalni? Komoda Nordicana będzie idealna, aby stworzyć efekt kontrastu. Dominacja czerni? Świetnie! Czarno-białe aranżacje podbijają serca odważnych domowników. Kiedy jednak naszym głównym celem jest spójność i otaczamy się pastelowymi barwami, również osiągniemy wytworny, oryginalny owoc naszej aranżacyjnej pracy.

Biała komoda Nordicana dzięki swojej pojemności odpowiada na potrzeby użytkowników. Dzięki szufladom w naszej domowej przestrzeni zawsze będzie panował ład, przez co będziemy się lepiej czuli. Warto na sam koniec wspomnieć o tym, że to mebel trwały i solidny.


Wymiary:

Szerokość: 150 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 90 cm


Dostępne kolory: ecru i szary.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczania mebla samochodem firmowym- 150,00 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl